1396/6/7 سه‌شنبه با حضور دستیار رئیس جمهوری در امور شهروندی صورت پذیرفت؛ افتتاح کتابخانه عمومی زنده‌یاد غلامرضا رشیدیاسمی شهرستان اسلام آباد غرب کتابخانه عمومی «زنده‌یاد غلامرضا رشیدیاسمی» شهرستان اسلام آباد غرب با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی و جمعی از مدیران استانی و شهرستان در ایام هفته دولت به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در راستای توسعه خدمات و ترویج گفتمان کتابخوانی و به مناسبت هفته دولت، کتابخانه عمومی «زنده‌یاد غلامرضا رشیدیاسمی» شهرستان اسلام آباد غرب با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه و افشین کریمی فرماندار اسلام آباد غرب و برخی از مدیران استانی و شهرستانی روز دوشنبه 6 شهریور ماه 96 ساعت 15 عصر افتتاح شد.

شهیندخت مولاوردی دستیار محترم رئیس جمهور در امور شهروندی، ضمن افتتاح و بازدید از بخش های کتابخانه عمومی «زنده یاد غلامرضا رشید یاسمی»  خاطر نشان کرد: این کتابخانه در فضای مناسب و با طرح و نقشه خوب احداث شده است، انشاالله این کتابخانه منشاء خیر و برکتی برای مردم خوب اسلام آباد غرب قرار گیرد.

مولاوردی پس از افتتاح کتابخانه در تالار غدیر شهرستان اسلام آباد غرب در جمع تعدادی از مسئولین شهرستان عنوان کرد: دولت دوازدهم با شعار آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت توانسته است اعتماد مردم را کسب کند.

دستیار محترم رئیس جمهور در امور شهروندی، در مراسم افتتاحیه کتابخانه «زنده یاد غلامرضا رشید یاسمی» بیان کرد: اولویت اول دولت امید اشتغال و تولید ملی است، امید است با هماهنگی و همکاری قوای سه گانه دولت امیدمطالبات جدی خود را در امر اشتغال به ثمر رساند.

همچنین معصومه حسنی‌خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، در ابتدای مراسم ضمن تبریک ایام هفته دولت به دولتمردان گرامی و عرض خیرمقدم و تقدیر از حضور سرکار خانم مولاوردی دستیار رئیس جمهوری در امور شهروندی در مراسم افتتاحیه اظهار داشت: کتابخانه عمومی «زنده‌یاد غلامرضا رشیدیاسمی» 80 مین کتابخانه عمومی نهادی در استان کرمانشاه میباشد که با اعتبار 36 میلیارد ریالی در زمینی به مساحت یک هزار و 259 متر مربع در سه طبقه از محل اعتبارات سفر پربرکت مقام معظم رهبری به کرمانشاه احداث شده است، که در راستای هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه به بهره برداری رسیده است.

معصومه خونساری در ادامه افزود: این کتابخانه شامل بخش های مختلفی از قبیل مخزن اصلی، نشریات، مرجع، بخش مجزای ویژه کودکان و سالن های مطالعه ویژه آقایان و خانمها میباشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اینکه این کتابخانه 6مین کتابخانه عمومی اسلام آباد غرب میباشد، تصریح کرد: در حال حاضر 2500 نسخه کتاب در نظر گرفته شده است که 3500 نسخه کتاب دیگر نیز در هفته آینده به آن اضافه و منابع آن را به 6000 نسخه کتاب افزایش خواهیم داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه افزود: در کتابخانه های عمومی اسلام آبادغرب دارای بیش از 3500 عضو فعال، حدود 88000 نسخه و 79000 عنوان کتاب میباشد.

خونسار در پایان از مردم کتاب دوست اسلام آباد غرب و فرماندار و سایر عزیزانی که در ساخت کتابخانه همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرد و از مردم شهر درخواست کرد که با عضویت در کتابخانه از خدمات آن به نحو احسنت بهره مند شوند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 811
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما