1396/6/11 شنبه در کتابخانه های عمومی استان صورت پذیرفت؛ هفته دولت در کتابخانه های عمومی استان به روایت تصویر به مناسبت هفته دولت، کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برنامه های متنوعی را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، با تلاش مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی استان و به مناسبت هفته دولت برنامه های متنوعی برگزار شد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در کتابخانه عمومی شهدای محراب واقع در شهرستان هرسین از روز شنبه چهارم شهریور ماه 1396 را با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای محمدحسین اجرایی امام جمعه این شهرستان و هیات همراه، آقای ملکیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از اساتید و مسئولین این شهرستان افتتاح و بمدت یک هفته برپا شد.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب کمک درسی به مناسبت هفته دولت در کتابخانه عمومی شهدای شهر شاهو شهرستان روانسر

به مناسبت هفته دولت، غرفه کتابی با عنوان غرفه شهیدین (رجایی و باهنر) به منظور قدردانی از این دو شهید بزرگوار، در کتابخانه عمومی وحدت پاوه دایر شده است. در این غرفه کتابهایی درباره افکار، عقاید، سیاست ها، تلاشها و فداکاریهای این دو شهید گرانقدر و خدماتی که به انقلاب اسلامی و مردم ایران کرده اند ارائه شده است.

غبارروبی مزار شهدا توسط کارکنان و کتابداران شهرستان پاوه

 

درس اخلاق به مناسبت هفته دولت در کتابخانه عمومی توحید شهر کرندغرب
 
تعداد بازديد اين صفحه: 702
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما