1397/2/2 يكشنبه کتابدار کتابخانه عمومی 22 بهمن نودشه: تقویت روحیه پرسشگری و همکاری از ویژگی بارز باهم بخوانیم است. زهرا قادریان کتابدار کتابخانه عمومی 22بهمن ،شهر نودشه شهرستان پاوه گفت: باهم بخوانیم طرحی در خور و پسندیده جهت سوق دادن کودکان به سیر در دنیای پر رمز و راز کتاب و همچنین توانمند کردن هر چه بیشتر کتابدار در زمینه کار با کودک دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، زهرا قادریان کتابدار کتابخانه عمومی 22بهمن شهر نودشه شهرستان پاوه، از آغاز و اجرای  طرح «باهم بخوانیم» در اوایل اسفند 96 در این کتابخانه، که مورد استقبال خوب کودکان قرار گرفت خبر داد.

زهرا قادریان گفت: تقویت روحیه پرسش گری و همکاری را از ویژگی های بارز «باهم بخوانیم» است چرا که در بیشتر برگه‌های پرسش‌نامه‌ی کتاب از خوانندگان خواسته شده بود در صورت هر گونه سوال و ابهامی در رابطه با محتوای کتاب از کتابدار بپرسند.

کتابدار کتابخانه 22بهمن شهر نودشه در ادامه گفت: هر طرحی نقاط قوت و ضعف خود را دارد که طرح باهم بخوانیم نیز از این قاعده مستثنی نیست و با اشاره به اهمیت باهم بخوانیم در تقویت چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن، بیان کردن و تقویت درک مطلب و توانایی اندیشیدن، مشارکت و همکاری در جمع و ارتباط با همسالان است لذا خواستار تداوم در اجرای این طرح و همچنین افزایش تعداد کتابهای مطالعه فردی و تنوع بیشتر در محتوی کتابها هستم.

وی اضافه کرد: باهم بخوانیم طرحی در خور و پسندیده جهت سوق دادن کودکان به سیر در دنیای پر رمز و راز کتاب و همچنین توانمند کردن هر چه بیشتر کتابدار در زمینه کار با کودک دانست.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بانی و دست اندرکاران این طرح گفت: باهم بخوانیم لحظات مفید، جذاب، سرشار از تجربه را برای من و اعضای شرکت کننده فراهم آورد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 373
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما