1397/2/26 چهارشنبه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استانداری کرمانشاه: میبایست تعامل و همکاری بین فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی گسترش یابد صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی سفر دو روزه خود به استان کرمانشاه در دیدار با مدیران دستگاه های فرهنگی کرمانشاه با معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامگاه دوشنبه 24 اردیبهشت ماه در پی سفر خود به استان کرمانشاه در دیدار با مدیران دستگاه های فرهنگی کرمانشاه با معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

سیدعباس صالحی در سفر کاری خود به استان کرمانشاه در شامگاه دوشنبه 24 اردیبهشت ماه با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر ارشاد در این دیدار از تلاش‌ها و زحمات مختارپور دبیر کل کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد: نیاز است که ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی تعاملات و همکاری های خود را جهت ارتقای سطح فرهنگ جامعه افزایش دهند.

معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در این بازدید گزارش کاملی از عملکرد و برنامه های کتابخانه های عمومی استان را ارائه کرد.

وی در ادامه ضمن تشریح وضعیت پروژه کتابخانه مرکزی درخواست توجه ویژه از سوی وزارتخانه و استانداری به پروژه کتابخانه مرکزی که یکی از مهمترین نیازهای فرهنگی کرمانشاه است را خواستار شد.

لازم بذکر است سیدعباس صالحی در سفر دو روزه خود روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه وارد استان کرمانشاه شد و در پی این سفر ضمن حضور در مزار شهدا در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان شرکت کرد، همچنین در جریان این سفر تفاهم نامه ای مشترک به ارزش 88 میلیارد تومان در بخش های مختلف هنری و هنری بین استانداری کرمانشاه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امضاء و از مجتمع فرهنگی هنری دانش بیستون و دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر چهار شهرستان صحنه، هرسین، کنگاور و سنقر بازدید کرد.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 439
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما