1397/5/20 شنبه پنجشنبه های قصه گویی کرمانشاه در حال برگزاریست. اجرای طرح قصه های شیرین کرمانشاه درکتابخانه های عمومی امیرکبیر، شهید آوینی و اندیشه کرمانشاه به همت کتابداران کتابخانه های عمومی امیرکبیر، شهید آوینی و اندیشه کرمانشاه دومین پنجشنبه از طرح قصه های شیرین کرمانشاه(پنجشنبه های قصه گویی) با حضور کودکان و والدین در محل کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه،  به همت کتابداران کتابخانه های عمومی امیرکبیر، شهید آوینی و اندیشه کرمانشاه دومین جلسه از طرح قصه های شیرین کرمانشاه(پنجشنبه های قصه گویی) روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه ۹۷ با حضور کودکان و والدین در بخش کودک این کتابخانه ها برگزار شد.

طرح قصه های شیرین کرمانشاه که با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی و کانون پرورش فکریکودکان و نوجوانان استان و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کرمانشاه در حال برگزاریست.

به همین منظور با تلاش کتابداران کتابخانه های عمومی امیرکبیر، شهید آوینی و اندیشه کرمانشاه دومین جلسه از این طرح با اجرای برنامه های متنوع از قبیل قصه گویی توسط کتابدار و آموزش شیوه های نوین قصه گویی و همچنین قصه گویی توسط والدین و کودکان حاضر در جلسه، شعرخوانی و بلند خوانی کتاب روز پنجشنبه برگزار شد.

در این طرح ویژه، قصه گویان به دو زبان فارسی و کُردی قصه می‌گویند و این طرح تا پایان شهریور ماه امسال نیز ادامه خواهد داشت.

دورهمی قصه‌گویی و قصه‌خوانی، آموزش قصه‌گویی برای مادران و برنامه‌های جانبی تفریحی و آموزشی برای کودکان و مادران از جمله برنامه های این طرح است.

گفتنی است طرح «قصه های شیرین کرمانشاه» که با هدف جذب کودکان و والدین به سمت مراکز فرهنگی شهر و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و قصه گویی در بین خانواده ها مراکز ۱۰ گانه، کتابخانه عمومی امیرکبیر (خیابان مصطفی امامی)، کتابخانه عمومی شهید آوینی (میدان غدیر)، کتابخانه عمومی اندیشه (جنب مسکن مهر دولت‌آباد)، فرهنگسرای آفرینش کانون پرورش فکری (سه‌راه ۲۲ بهمن)، مرکز شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (پارک معلم)، فرهنگسرای گل نرگس (ابتدای شهرک ژاندارمری)، فرهنگسرای شهر (چهارراه مطهری) و فرهنگسرای کوثر (چهارراه ۳۰ متری دوم) در ۱۰ پنجشنبه متوالی در تابستان ۹۷ برگزار خواهد شد.

این کلاس ها صبح و بعدازظهر ۱۰ پنجشنبه متوالی در تابستان جاری برگزار می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با شماره تلفن های ۳۸۳۹۷۶۴۶، ۳۸۳۹۷۶۳۶ و ۳۸۲۱۴۷۲۴ نسبت به ثبت نام این دوره ها اقدام نمایند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 275
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما