1397/6/12 دوشنبه در هفته دولت صورت پذیرفت؛ افتتاح کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای ده‌پهن کرمانشاه همزمان با هفته دولت، آیین افتتاح کتابخانه عمومی پروین اعتصامی در روستای ده‌پهن کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای ده پهن کرمانشاه، در آخرین روز از هفته دولت با حضور فضل الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه؛ معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ علی قبادی، سرپرست بخشداری مرکزی؛ مهدی عبدالمالکی، رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری، مسئولین و مدیران شهرستان و مردم روستای ده‌پهن، ۷ شهریور ماه افتتاح شد.

معصومه حسنی‌خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: خداوند را شاکرم که امروز در خدمت شما هستیم تا هشتاد و چهارمین کتابخانه عمومی استان، نوزدهمین کتابخانه روستایی و ششمین کتابخانه عمومی شهرستان کرمانشاه را با حضور مسئولین و مردم کتاب خوان و کتاب دوست ده پهن افتتاح کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با اشاره به سفر پر خیر و برکت رهبری به استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: پروژه افتتاح کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای ده پهن کرمانشاه، یکی دیگر از پروژه هایی است که در این سفر پر خیر و برکت در سال ۱۳۹۰ با اعتباری بالغ بر ۷.۵ میلیارد ریال به تصویب رسید و با تلاش و پیگیری های فرماندار و مدیران استان ساخته و امروز ۷ شهریور ماه در آخرین روز از هفته دولت به بهره برداری می رسد.

حسنی خونسار ضمن تشکر از مسئولین شهرستان به ویژه فرماندار فرهنگ دوست شهرستان، اظهار داشت: کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای ده پهن با ۳۲۰ مترمربع زیربنا دارای بخش های مختلفی از قبیل مرجع، مخزن، سالن مطالعه و بخش کودک است. امید است فعالیت این مرکز فرهنگی موجبات ارتقای سطح فرهنگی مردم منطقه را فراهم کند.

فضل الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه، ضمن تبریک عید غدیر و هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: کتابخانه پروین اعتصامی روستای ده پهن یکی دیگر از پروژه های سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه در سال ۹۰ با اعتبار ۷.۵ میلیارد ریال در شهرستان کرمانشاه  امروز به بهره برداری رسید.

فرماندار کرمانشاه در ادامه از پیگیری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و سایر مسئولین برای آماده سازی و تکمیل این پروژه تقدیر کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 225
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما