1397/6/13 سه‌شنبه محمدابراهیم الهی تبار، معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه: باید همگی تلاش کنیم تا در پیروی از رفتار و منش عملی بزرگان دین گام برداریم آیین اختتامیه «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان کرمانشاه» با حضور مدیران استانی و تقدیر از برگزیدگان استانی این جشنواره امروز یکشنبه 11 شهریور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان استانی «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان کرمانشاه» با حضور سکینه خاتون مهدیان پور، مشاور معاونت توسعه کتابخانه‌های عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محمد ابراهیم الهی تبار، معاون سیاسی، امنیتی استانداری، مهدی همتی مشاور استاندار در امور ایثارگران، معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ، علیرضا گودرزی مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، سعیده فهیم مدیر کل دفتر بانوان استانداری کرمانشاه و مدیران کل ادارات مشارکت‌کننده در جشنواره امروز یکشنبه 11 شهریور ماه برگزار شد.

محمدابراهیم الهی تبار، معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، در مراسم اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی استان کرمانشاه عنوان کرد: اگر جشنواره های فرهنگی مختلفی که در استان برگزار می‌شود در این تغییر رفتار موثر نباشند برپایی آنها کاری بیهوده ای است و باید همه اقدمات و برنامه های ما هدفمند باشد و بدانیم باید از کجا به کجا برسیم.

وی در ادامه گفت: با همین هدف ما در حوزه کتابخوانی تفاهم نامه ای را با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امضا کرده ایم و حمایت از مولفان، برگزاری جشنواره ها و توجه به فرهنگ غنی کرمانشاه از محورهای اصلی آن قرار دادیم.

الهی تبار در ادامه با اشاره به تنوع اقوام، مذاهب، جغرافیا، آب و هوا، زیبایی طبیعت و سوابق تاریخی و تمدنی استان کرمانشاه، اظهار داشت: اگر شهروندان و خانواده ها نقش خود را به درستی ایفا کنند، تصویر استان کرمانشاه به‌عنوان سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی بیشتر هویدا می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ضمن تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره کتابخوانی رضوی در استان کرمانشاه گفت: باید همگی تلاش کنیم تا در پیروی از رفتار و منش عملی بزرگان دین گام برداریم.

الهی تبار در پایان گریزی هم به زلزله آبان 96 زد و گفت: آسیب های روحی، روانی و بهداشتی زلزله برخلاف خسارت های مادی آن در ابتدا به چشم نمی آمد اما همگی از بروز و ظهور آن در ماه های بعدی به ویژه اواخر بهار و تابستان 97 نگران بودند با این حال با کمک مردم، سازمان های مردم نهاد و مسئولان اجرایی فصل گرمای امسال با کمترین مشکل سپری شد.
لازم بذکر است در این مراسم از بیش از 17 مدیر و مسئول استانی و خبرنگار و یازده نفر در بخش انفرادی جشنواره و چهار خانواده کرمانشاهی در بخش خانوادگی به‌عنوان برگزیدگان استانی جشنواره و  همچنین از 38 نفر به‌عنوان شایسته تقدیر، تجلیل شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 193
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما