1396/4/13 سه‌شنبه در کتابخانه های عمومی آیت اله نجومی شهر کرمانشاه صورت پذیرفت؛ برگزاری نشست کتاب‌خوان و جمع خوانی کتاب با محوریت منابع هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی(ع) کتابداران کتابخانه عمومی آیت اله نجومی کرمانشاه، با هدف معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی(ع) نشست کتاب‌خوان و جمع خوانی کتاب برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با هدف ترویج فرهنگ رضوی و معرفی منابع هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابداران کتابخانه عمومی آیت اله نجومی کرمانشاه، نشست کتاب‌خوان و جمع‌خوانی کتاب را با حضور اعضاء و دوستداران کتاب در محل کتابخانه برگزار کردند.

فرخنده فلاح مهکی مسئول کتابخانه عمومی آیت‌اله نجومی واقع در شهرستان کرمانشاه، از برگزاری نشست های جمع­خوانی و کتاب‌خوان کتابخانه­ای با حضور اعضای کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، در محل کتابخانه خبر داد.

وی گفت: نشست جمع­خوانی کتاب، با معرفی و خواندن بخش ­هایی از کتاب «ماه غریب من» نوشته: مجید ملامحمدی، ویژه رده سنی نوجوانان با حضور اعضاء نوجوان برگزار شد.

فلاح ملکی در ادامه گفت: همچنین نهمین نشست دوره­ای کتاب­خوان کتابخانه آیت‌اله نجومی با محوریت معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور اعضای کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردیدکه در ادامه به طور خلاصه به مرور اجمالی آن می پردازیم.

«امام رضا (ع) و زندگی» نوشته: مهدی غلامعلی، ارائه توسط: طاهره کاظمی؛ «مهارت­های زندگی در سیره رضوی» نوشته: محمدرضا شرفی، ارائه توسط: مهناز صادقی؛

«بانوی ملکوت» نوشته: علی کریمی جهرمی، ارائه توسط: زینب جلیلیان؛ «چلچراغ شیراز» نوشته: جلیل عرفان‌منش، ارائه توسط: خدیجه کرمی.

 

گفتنی است که کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می­گردد. این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد. 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 668
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما