1396/6/20 دوشنبه در جشن بزرگ غدیر صورت پذیرفت؛ استقبال کودکان و والدین از غرفه نقاشی،کودک وکتاب اداره کل کتابخانه های عمومی استان اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه غرفه نقاشی،کودک و کتاب را در جشن بزرگ عید غدیر برپا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، با تلاش کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان غرفه نقاشی،کودک و کتاب در جشن بزرگ غدیر برپا و مورد استقبال کودکان و والدین آنها قرار گرفت.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی، ضمن تبریک عید سعید غدیر، از استقبال کودکان در این غرفه ابراز خرسندی کرد و گفت: این اداره کل سعی دارد به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه به ویژه در بین کودکان و نوجوانان، غرفه هایی را با موضوع کتاب، نقاشی، رنگ آمیزی در جشن ها و راهپیمایی ها همواره برگزار نماید.

خونسار در ادامه با اشاره به برپایی غرفه کودک و نقاشی در جشن بزرگ غدیر در میدان غدیر خاطر نشان کرد: این غرفه با تلاش کارکنان ستادی، کتابداران بخش کودک کتابخانه های عمومی امیرکبیر، شهید آوینی و پایگاه بسیج اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در جشن بزرگ غدیر برپا شد. 

وی استقبال کودکان از این غرفه بسیار خوب و چشمگیر دانست و گفت: از اینکه با تلاش همکاران و کتابداران اداره کل کتابخانه های عمومی استان، توانستیم نقش کوچکی در برگزاری پرشور این جشن بزرگ داشته باشیم خوشحالیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی ضمن تشکر از تمامی همکاران ستادی و کتابداران گفت: در این غرفه کتابداران بخش کودک به معرفی کتابهایی با موضوع امام علی(ع) و واقعه غدیر برای کودکان و خانواده های آنها، پرداختند. سپس کودکان نیز به ثبت نقاشی های خود در مورد امام علی(ع) و عید غدیر پرداختند، در پایان به آنها هدایای فرهنگی تقدیم شد.

حسنی خونسار در ادامه گفت: در غرفه کودک و نقاشی برخی از کودکان و خردسالان که قادر به نقاشی کشیدن نبودند، طرح های آماده شده ای را با موضوع روز غدیر خم را رنگ آمیزی کردند، سپس با تحویل نقاشی از مسئولان غرفه هدایای فرهنگی دریافت می کردند.

لازم بذکر است در غرفه کودک و نقاشیبرنامه های متنوع دیگری از قبیل هدایای فرهنگی با موضوع کتاب به کودکان و گریم کودکان و ... برگزار شد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 751
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما