1397/7/2 دوشنبه با هدف ارتقای شاخصه های فرهنگی هنری صورت پذیرفت؛ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه ها عمومی و حوزه هنری اداره کل کتابخانه های عمومی و حوزه هنری استان کرمانشاه، با هدف ارتقای شاخصه های فرهنگی هنری تفاهم نامه همکاری فرهنگی امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، با عنایت به لزوم توسعه شاخصه های فرهنگی هنری علی الخصوص ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان کرمانشاه روز یکشنبه 1 مهرماه در محل حوزه هنری به امضا رسید.

در این مراسم معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کل کتابخانه های عمومی استان، ضمن ابراز خرسندی از همکاری با حوزه هنری، اظهار کرد: امضای این تفاهم‌نامه به منظور پیشبرد و توسعه فعالیت های فرهنگی، هنری و پژوهشی و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه و ارتقای شاخص‌های فرهنگی استان صورت می‌گیرد.

وی به لزوم توسعه فرهنگی و تعامل هرچه بیشتر نهادهای فرهنگی اشاره کرد و افزود: حوزه هنری با شناخت درست ظرفیت‌های فرهنگی استان یکی از مهمترین نهادهای فرهنگی استان است و توجه ویژه به نشر کتاب و ترویج کتابخوانی در جامعه دارد امیدوارم این تفاهم نامه موجب خیر و برگت برای استان کرمانشاه باشد.

 

رسول آزادی، رئیس حوزه هنری استان توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه یکی از مهمترین اهداف حوزه هنری دانست و گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر با تلاش‌های صورت گرفته شاهد عملکرد نسبتا خوبی در حوزه کتاب و کتابخانه در سطح استان بوده‌ایم که یکی از مهم‌ترین این اقدامات حمایت از ناشران و نویسندگان بومی بوده است.

افشین آزادی افزود: امیدواریم مفاد این تفاهم‌نامه در نهایت به ارتقای شاخص‌های فرهنگی و هنری در استان منجر شود و زمینه خدمت‌رسانی بیشتر به مردم را فراهم سازد.

گفتنی است تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان در شش ماده و به مدت 3 سال تنظیم و درصورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 152
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما